loading
فروشگاه مان ایران

محصولات مانیران شامل تمام لوازم کامیون مان ، داف ، سیتراک و سی ان سی است

محصولات مان ایران :

محصولات مان ایران ، شامل لوازم مان ، مانtgx ، انواع کشنده ، اتوبوس کینگ لانگ و یوتانگ ، ژنراتور ، ماشین آلات کشاورزی و راهسازی و شناور دریایی می باشد .

قطعات کشنده مان ، مانtgx ، سیتراک ، داف و سی اند سی (C&C)  ، اتوبوس های کینگ لانگ ، یانگ مان ، یوتانگ در این مرکز موجود است .

برندهای معروف در صنعت خودرو سازی مانند ( شفر ، وابکو ،FAG ، BEHR ، SEM ، ZF ، BF ، Dt TEXTAR ،SACHS ، HECO، OREX ، GOTZE، ELRING ، HENGST، KONGSBERG ، MAHLE ، VADEN ،  DAYCO ، BOSCH) از جمله محصولات وارداتی این شرکت می باشد .

هدف ما از حضور در بازار فروش لوازم یدکی :

طبقه بندی در نعمیرگاه تخصصی مانسرویس

طبقه بندی در تعمیرگاه تخصصی مان براساس نوع لوازم یدکی صورت گرفته است

ما در مجموعه مان ایران – مان سرویس به طور مداوم در زمینه محصولات جدید مان ایران ، بهترین برندهای لوازم یدکی دنیا تحقیق می کنیم . 

اطلاعات و واردات خود را برای خدمت رسانی هر چه بهتر به رانندگان ماشین سنگین ، به روزرسانی می نماییم .

شرکت ما به طور جدی به دنبال رضایت مشتریان است . به همین منظور فروش محصولات مان ، داف ، سیتراک و سی اند سی  به صورت حضوری و فروش آنلاین قابل دریافت است .

  توزیع محصولات اصلی در ایران و کشورهای همسایه نیز از دیگر اهداف اصلی مان ایران است . زیرا باعث سربلندی و افتخار ایران عزیزمان میشود .

با توجه به موقعیت جغرافیایی ایران عزیزمان و قرار گیری بخشی از جاده ابریشم  در کشور، این امکان بیشتر به ما بخشیده شده است . بارها در طی هفته در خدمت رانندگان ترانزیت از کشورهای آسیایی و اروپایی هستیم .بنابراین وظیفه ما است که لوازم یدکی اصلی را ارائه نماییم .

با مان ایران مطمئن برانید .