تسمه پروانه دایکو

تسمه پروانه کامیون مان


تسمه دایکو :

مان ایران 02155177160 لیست قیمت لوازم دایکو اصل را بی واسطه از تولید کننده واقعی همراه ضمانت اصلی دایکو با خدمات پس از فروش در بازار توزیع می کند . همچنین مجموعه man serviceمان سرویس 02156442049آماده سرویس دهی و تعمیر لوازم دایکو و انواع تسمه کامیون و ماشین سنگین با تضمین و شرایط مناسب می باشد.

تسمه پروانه دایکو Dayco :

دایکو پرچم دار تحقیق، طراحی، تولید و توزیع محصولات مربوط به انواع تسمه موتور با قدرت و اطمینان در بازار لوازم یدکی است

شرکت daycoانواع تسمه کامیون و ماشین آلات کشاورزی و موتور دریایی را با بهترین کیفیت و بالاترین سطح استاندارد جهانی تولید می کند همچنین تسمه هایی با انعطاف پذیری بسیار بالا برای کاربردهای خاص مطابق با ماشین آلات پیشرفته دنیا تنها بخشی از تولیدات این مجموعه ی عظیم است.

با افزایش گازهای گلخانه ای و آلودگی چشمگیر هوا  و محیط زیست شرکت دایکو برای جلو گیری از پیشرفت این معضل بزرگ جهانی با هدف کمک به محیط زیست اقدام به ساخت تسمه هایی با ترکیبات ای پی دی ام کرده است که با کاهش لغزش و کاهش نویز و ارتعاش باعث دوام و حفظ سلامت موتور می شوند .

این نوع تسمه ها با ایجاد انعطاف پذیری بیشتر و برقراری جریان هوا ی لازم در اطراف تسمه باعث افزایش مقاومت تسمه ها می شوند این تسمه ها ازمواد آغشته به نئوپرن ساخته شده اند که به گرما، روغن و گریس مقاوم هستند.

تسمه کامیون مان :

تسمه پروانه دایکو و تسمه دینام در کامیون مان یکی هستند و مدل های مختلفی دارند بعنوان مثال مدل ؛

B 79-2

A 64-1

A 42- 2

9PK 2100-1

( 8pk( 1376

البته ناگفته نماند که فقط  تسمه مدل ( 8pk( 1376 در ایران کاربرد دارد زیرا تسمه کامیون مان مدل 10330 می باشند که کامیون های مان موجود ذر ایران هستند و به جز شرکت دایکو شرکت سم نیز آنها را تولید می کند .

تعمیرگاه مان سرویسقطعات کامیون

تسمه پروانه دایکوفروش تسمه دایکو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *