تعمیرگاه تخصصی مان

تعمیرگاه مان سرویس :

مان سرویس تعمیر قطعات کامیون ، کشنده ، اتوبوس ، موتور دریایی و ژنراتور زمینی  را در سراسر ایران با قیمت مناسب و با خدمات پس از فروش به رانندگان گرامی ارا ئه می کند .

تعمیرات تخصصی برد های ماشین سنگین ، عیب یابی پیشرفته کامیون و کشنده  مان ، داف ، سیتراک  با دستگاه دیاگ تخصصی ، حذف سیستم ادبلو (AdBlue) از کامیون سیتراک و تعویض لوازم میکانیکی ، تعویض گیربکس دستی با گیربکس اتوماتیک کامیون همراه با تیمی تخصصی را با مانسرویس تجربه کنید .

تعمیرگاه مان سرویس در رباط کریم و فروشگاه مان ایران در جاده ساوه جزو اولین مجموعه هایی هستند که بیش از یک دهه از عمر آنها می گذرد . این مجموعه بهترین لوازم ماشین سنگین و خدمات کامیون را در اختیار مصرف کنندگان محصولات مان گذاشته اند . تعمیرگاه بزرگ مان سرویس در رباط کریم با مدیریت آقای فرشید مسافر در سال 1387 نمایندگی یاوران خودرو شرق را از شرکت اصلی دریافت نمود و جزو معدود نمایندگان قانونی مان در ایران بشمار می آید که تا کنون نیز این همکاری دو جانبه ادامه دارد . فروشگاه مانیران نیز با مدیریت آقای رضا مسافر در سال 1384 افتتاح گردید و هم اکنون جزء یکی از بزرگترین فروشگاه مان در ایران می باشد . تعمیرگاه مان سرویس و فروشگاه مان ایران با مدیریت این دو برادر و کادری مجرب مجموعه ای را تشکیل داده اند که توانایی انجام تمام امورات مربوط به فروش لوازم مان و تعمیر قطعات اصلی کامیون و لوازم جانبی مان را دارد . واردات قطعات کامیون و لوازم یدکی اتوبوس ، قطعات اصلی ژنراتورها و موتورهای دریایی شرکت مان با ضمانت اصل مان آلمان در این مجموعه صورت میگیرد .

تعمیرگاه مان سرویس

تعمیرگاه مان سرویسحذف سیستم ادبلو سیتراک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *