فروش ژنراتور مان


 ژنراتور زمینی مان دیزل :

شرکت مان برای تولید قطعات اصلی سیستم های خنک کننده ژنراتور زمینی مان دیزل از به روز ترین ماشین آلات صنعتی استفاده می کند . نمایندگی های مان برای تثبیت قیمت لوازم ژنراتور مان مسئول فروش بی واسطه لوازم دیزل ژنراتور و موتور دریایی در سراسر دنیا هستند.

ما با فروش لوازم ژنراتور مان برای خریداران فرصت انتخاب محصولات با کیفیت را فراهم می کنیم.

 ژنراتور چیست ؟

ژنراتور زمینی مان دیزل یک نوع موتور دیزل می باشد که پتانسیل مکانیکی حاصل از منبع خارجی را به پتانسیل الکتریکی به عنوان خروجی تبدیل می کند . البته ژنراتور ها واقعا انرژی الکتریکی ایجاد نمی کنند . آنها انرژی مکانیکی ایجاد شده را به حرکت در آورده و با توزیع بار الکتریکی در سیم ها و سیم پیچی های مدارات الکتریکی ، برق را به عنوان خروجی راندمان تولید می کنند . این جریانات برق ، شارژ الکتریکی جریان الکتریکی عرضه شده توسط ژنراتور می باشد .

با شناخت کار پمپ آب ، مکانیزم ژنراتور را می توان بهتر بررسی کرد . در ژنراتور زمینی ، پمپ موجب جریان آب می شود اما واقعا آبی ایجاد نمی کند و فقط آب را به جریان می اندازد .

عملکرد ژنراتورهای زمینی مدرن امروزی بر اساس القای الکترو مغناطیس حاصل شده که توسط میشل فارادی کشف شد .

ذر این مدل ، جریان قسمت بالایی بار الکتریکی می تواند توسط حرکت رسانای الکتریکی مانند سیمی که شامل بار الکتریکی در میدان مغناطیسی است ، القا گردد . این حرکت تفاوت ولتاژی را بین دو انتهای سیم یا رسانای الکتریکی خلق می کند که در انتها موجب می شود بار الکتریکی جریان یابد .

ژنراتور گازی مان

کارکرد ژنراتور های زمینی مان دیزل و موتور دریایی مان :

کارکرد ژنراتور های زمینی مان دیزل و موتور دریایی مان بر اساس القای الکترو مغناطیس است . ژنراتور مان از بهترین مدل های ژنراتور در جهان می باشد . قیمت لوازم ژنراتور مان نسبت به سایر برندهای ژنراتور زمینی ارزان تر است . در حالی که کیفیت لوازم مان در تمام نمایندگی های مان در سراسر ایران و جهان بالا و دارای استانداردهای بین المللی تایید شده می باشد .

سیستم خنک کننده ژنراتور :

به دلیل وجود تحرک زیاد اجزای ژنراتور ، این قطعات به سرعت داغ می شوند و ضروری است تا به کمک یک سیستم خنک کننده قوی سرد شوند تا قطعات آسیب نبینند . آب اولین گزینه ی انتخابی برای خنک کردن دستگاه است . اما فقط در ژنراتورهای کوچک جوابگو است . به نظر می رسد هیدروژن گزینه ی مناسبی برای دیزل ژنراتورهای مان باشد . زیرا نسبت به هر خنک کننده ی دیگری در جذب نمودن گرمای قطعات بهتر عمل می کند . هیدروژن گرما را از طریق رابط گرمایی که در مدار سرد کننده ی ژنراتور قرار دارد می گیرد . لازم به ذکر است که رابط گرمایی یا همان تبادل گر باید هر بار بعد از حدود 2400 ساعت کارکرد کاملا تمیز شود تا سیستم خنک کنندگی بهتر کار کند . در ضمن برای طول عمر مفید ژنراتور باید دستگاه را در محدوده ای باز قرار داد تا عمل تهویه به درستی صورت بگیرد.

سیستم اگزوز دیزل ژنراتور :

در تمام دیزل ژنراتورهای مان ، گازهای اگزوز با کمک سیستم اگزوز از موتور خارج می شوند . این گازها بسیا مضر و سمی هستند و برای سلامت انسان خطرناک اند . پس لازم است که به درستی و کامل از ماشین آلات دیزلی خارج شوند . ما به یک سیستم اگزوز با کیفیت نیاز داریم تا ترتیب گازها ی مونوکسید کربن را بدهند. لوله ی اگزوز معمولا از آهن نرم ، چدن و یا فولاد تهیه می شود . آنها برای ممانعت از لرزش و محافظت از ژنراتورها با رابط هایی نرم و قابل انعطاف به موتور ژنراتور وصل می شوند . در انتها نیز قسمت باز لوله ی اگزوز در ماشین آلات به محیط خارج از دستگاه و در ژنراتورهای قابل استفاده در محیط های مسکونی یا تجاری ، از طریق منافذ باز ، مانند درو پنجره به خارج از محیط هدایت می شوند .

سیستم روغنکاری ژنراتور دیزلی :

برای حفاظت از قطعات ژنراتور در مقابل فرسودگی و طول عمر بیشتر موتور ، باید هر چند وقت یکبار این دستگاه ها با کمک سیستم مناسب روغن کاری شوند . روغن کاری ژنراتور توسط روغنی که در پمپ روغن ذخیره شده است صورت می گیرد . پس از هر 8 ساعت فعالیت موتور ژنراتور ، باید سطح روغن موجود چک بشود . برای تضمین از سلامت دستگاه نیز باید بعد از حدود 400 ساعت کار با دستگاه ، قسمت های مختلف بازدید شود تا از نظر روغن ریزی سلامت دستگاه تائید بشود و مطمئن باشیم که روغن به بیرون نشت نمی کند . با همین مراقبت های معمولی و کوچک میتوانیم سلامت ژنراتور ها را برای مدت بیشتری تامین نماییم.

مجموعه ی مان ایران با هدف گسترش آگاهی مصرف کنندگان بصورت آنلاین اقدام به پاسخگویی به سوالات مشتریان محترم در زمینه ی خرید ژنراتور ، ارائه ی لیست قیمت لوازم یدکی اصلی ژنراتور مان ، شناور ، انواع کامیون ، اتوبوس و اعلام موجودی محصولات مان می باشد .

ژنراتور زمینی و موتور دریایی مان

فروش بی واسطه لوازم ژنراتور مانقیمت لوازم ژنراتور زمینی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *